Mokyklinė uniforma

mokyklinė uniformaKalbėdami apie mokyklinių uniformų privalumus, žmonės dažniausiai įvardija tuos pačius, nuolat minimus punktus – jos padeda nesukti galvos dėl kasdienės aprangos, suteikia vienybės jausmą, leidžia mokinių tėvams sutaupyti, ir panašiai. Visi tai esame girdėję, todėl šiais argumentais jūsų neapkrausime. Mūsų tikslas – pristatyti siūlomą produkciją ir leisti jums patiems nuspręsti, ar uniformų pliusai lenkia minusus.

Paslauga, kurią siūlome klientų patogumui – mokyklinės uniformos internetu.

Individualumo iš uniformos išmesti nebūtina

Individualus stilius susideda iš detalių, o aksesuarai yra puikus būdas akcentuoti aprangą. Mes ne tik siuvame mokyklines uniformas, tačiau, kliento pageidavimu, pagal jo eskizą taip pat išsiuvinėjame mokyklos emblemą ir prie uniformų pritaikome tokius aksesuarus kaip peteliškės ar kaklaraiščiai.

Aprangai, kuri yra dėvima visą dieną, labai svarbus praktiškumas bei patogumas. Suvokiame, kad žmonės ieško kokybiškų audinių, leidžiančių kūnui kvėpuoti šiltuoju metų laiku bei sulaikančių šilumą šaltuoju. Siekiame užtikrinti, kad audiniai, iš kurių siuvame uniformas, nevaržytų judesių, o uniformos keitimo priežastis būtų vaiko / paauglio ūgio pakitimas, o ne silpnos siūlės ar išblukusios spalvos.

Savo darbu mums svarbu parodyti, kad mokyklos uniformų modeliai, spalvos, raštai neprivalo būti nuobodūs, o pritaikius tinkamus aksesuarus bus nutiestas kelias individualumo bei saviraiškos link.

Prioritetas – sklandus ir ilgalaikis bendradarbiavimas

Mokyklinės uniformosŠioje srityje skaičiuojame jau antrą dešimtmetį, per kurį įgijome daugybės Lietuvos ugdymo įstaigų pasitikėjimą kokybiškomis paslaugomis, lanksčiu darbo grafiku bei nenutrūkstančiu, konkrečiu bendravimu. Visada nustatome darbo atlikimo terminus, o galutinį produktą pristatome jūsų nurodytu adresu.

Visą darbo procesą, nuo pirmo pasisveikinimo iki užsakymo pristatymo, su klientu palaikome glaudų kontaktą puoselėdami skaidrius tarpusavio santykius ir patį geriausią galutinį rezultatą, tenkinantį mus, tėvus, mokymo įstaigą, o svarbiausia – pačius moksleivius.