Apie mus

Rinka. UAB “Aukso Siūlas” – tai įmonė, skaičiuojanti jau keturioliktus gyvavimo metus ir dirbanti su įvairios moteriškos aprangos bei mokyklinių uniformų gamyba ir prekyba. Įmonės gamintomis uniformomis jau daugiau nei dešimt metų džiaugiasi daugelio Lietuvos ugdymo įstaigų mokiniai bei personalas.

Galimybė rinktis. UAB “Aukso Siūlas” lankstus ir dinamiškas požiūris į gamybą leidžia klientams rinktis uniformų modelius, audinius bei spalvas patiems. Tokiu būdu pasiekiamas maksimalus rezultatas – lengvai prisiderinama prie mokyklos ar kitos ugdymo įstaigos atributikos bei simbolikos, o kartu patenkinami tiesioginių klientų, t.y. moksleivių, lūkesčiai.

Individualumas. Praktiški uniformų modeliai bei kokybiški audiniai leidžia sukurti individualų įvaizdį. Esant poreikiui, pagal Jūsų pateiktą eskizą, išsiuvinėsime mokyklos emblemą, priderinsime ir kitus aksesuarus: peteliškes ar kaklaraiščius, polo marškinėlius.

Lengva įsigyti. Visus mūsų siūlomus gaminius galima įsigyti UAB “Aukso Siūlas” parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi Pylimo g. 60, Vilnius. Parduotuvės darbo grafikas labai lankstus. Siekiant patenkinti visus Jūsų poreikius, dirbame nuo pirmadienio iki šeštadienio, kasdien ir be jokių atostogų!

Užsakymai. Uniformas bei kitus aksesuarus lengva įsigyti, o esant poreikiui ir užsakyti. Visuomet galite rinktis įsigyti visą uniformos komplektą ar tik atskiras jos dalis. Garantuojame užsakymo tęstinumą.

Užsakymo vykdymo stadijoje, bendradarbiaujant su mokykla, patys atvykstame į nurodytą vietą ir išmatuojame potencialius klientus, suderiname atlikimo terminus. Atlikę užsakymą, pakartotinai atvykstame į nurodytą vietą ir atiduodame gaminius. Taip užtikrinamas mobilumas, taupomos Jūsų laiko ir piniginės sąnaudos.

UAB “Aukso Siūlas” tikslas:
* Suteikti platų spalvų, audinių, modelių pasirinkimą;
* Pateikti kainą, atitinkančią kokybę;
* Pristatyti šiuolaikišką įvaizdį;
* Išlaikyti tęstinius santykius su klientais;
* Skirti individualų dėmesį kiekvienam užsakovui.

Mūsų šūkis: dėvėk praktiškai ir jauskis patogiai!